שוויץ

איך לחייג לשוויץ?

קידומת: 41
קידומת לחיוג: 41 018
41
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
41
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג בשוויץ ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

שוויץ היא מדינה יפיפיה עם נופים הררים פסטורלים, בנוסף בשוויץ יש תשתית טכנולוגית מתקדמת והיא מחזיקה בכספים רבים של אנשי עסקים ברחבי העולם בזכות המדיניות המקלה בנושאי מס. אז אם אתה צריך לבצע שיחה בינלאומית לשוויץ מישראל, עקוב אחרי השלבים הבאים בזהירות.

חשוב לחייג את רצף המספרים הנכון כדי למנוע אי נוחות או חיובים בלתי צפויים. הזנת הספרות הלא נכונות עלולה לגרום להעברת השיחה לאדם הלא נכון או אפילו לארץ אחרת, מה שיוביל לבזבוז זמן וכסף מוחלט.

 

מה צריך על מנת לבצע שיחה נכונה?

כדי לבצע שיחה כמו שצריך לשוויץ, יש לבצע מספר שלבים. ראשית, עליך לדעת את קוד הגישה הבינלאומי של חברת אקספון. הקוד של אקספון לשיחות בינלאומיות הוא 018. לאחר מכן, צריך להזין את קידומת המדינה של שוויץ, שהיא 41. לאחר מכן, מזינים את קידומת העיר או האזור, אשר משתנה בהתאם המיקום שאליו אתה מתקשר.

לדוגמה, הקידומת של ציריך היא 44, וקידומת החיוג של ז'נבה היא 22. לבסוף, תצטרך לחייג את מספר היעד. אם מספר הטלפון של חברך הוא 123456789 והוא מתגורר בציריך, עליך לחייג את המספר המלא באופן הבא: 0184144123456789.

 

מה חשוב לזכור לעשות?

זכור לבדוק פעמיים את המספרים שהזנת לפני ביצוע השיחה. הקדשת מספר שניות נוספות לאשר שיש לך את הקידומת של אקספון, מספר היעד, קידומת החיוג וקידומת המדינה הנכונים יכולה לחסוך ממך צורך לחייג מחדש למספר או לבצע שיחה בינלאומית לאדם הלא נכון.

אם אינך בטוח לגבי התהליך או שיש לך ספקות, אתה תמיד יכול לפנות לחברתינו (אקספון) לבקש עזרה כדי להבטיח שהשיחה שלך תעבור בצורה חלקה.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על שוויץ שלא ידעתם!

שוויץ היא מדינה מפותחת מאוד עם תשתית טכנולוגית מתקדמת. הנה כמה עובדות מעניינות על תקשורת, אינטרנט ומכשירים ניידים בשוויץ:

 

מכשירים ניידים:

 •  אחוז שימוש גבוהה בסמארטפונים:
  אחוז ניכר מן האוכלוסייה בשוויץ משתמש בסמארטפונים, כאשר על פי ההערכות מעל 90 אחוז מהאוכלוסייה משתמשת בסמארטפונים. אחוז השימוש הגבוה הזה הוא מהמובילים בעולם, מה שהופך את שוויץ למדינה נהדרת עבור פיתוח אפליקציות ושירותים ניידים.

 

 • Swisscom:
  Swisscom היא מפעילת הרשת הסלולרית הגדולה ביותר בשוויץ, עם נתח שוק של כ-60%. החברה מספקת מגוון רחב של שירותים ניידים והשקיעה רבות ברשתות 5G, מה שהופך את שוויץ לאחת המדינות הראשונות עם כיסוי 5G ארצי ברוב אזוריה העירוניים.

 

אינטרנט:

 • מהירויות האינטרנט:
  בשוויץ יש את אחד מרשתות האינטרנט המהירות בעולם, עם מהירות הורדה ממוצעת של 171Mbps. עובדה זו היוותה זרז לצמיחת הכלכלה האינטרנטית בשוויץ ותורמת רבות לפיתוח המדינה.

 

 • פס רחב:
  לשוויץ יש פריסת אינטרנט בפס רחב בכמעט כל המדינה, כשלמעלה מ-95% ממשקי הבית יש גישה לאינטרנט מהיר. האחוז הגבוה הזה מעיד על חוסנה הטכנולוגי והכלכלי של שוויץ.

 

תקשורת:

 • מספר רב של שפות:
  שוויץ היא מדינה בה יש מספר שפות רשמיות: גרמנית, צרפתית, איטלקית ורומנש. עובדה זו עוזרת להתפתחות הכלכלה על ידי גישה למדינות נוספות באזור, עם מגוון כלי מדיה ותכנים זמינים בשפות אלו.

 

 • חוקי הגנת הפרטיות:
  בשוויץ יש חוקי פרטיות מחמירים באינטרנט, ולמעשה הם מהנוקשים בעולם. בנוסף המדינה היא ביתם של מרכזי שרתים בינלאומיים רבים, זאת בשל חוקי הפרטיות שהם גורם מפתח למשיכת חברות שרוצות לשמור את נתוניהם בצורה פרטית ומאובטחת.

 

לסיכום, 

לשוויץ יש תשתית טכנולוגית חזקה, עם אחוז ניכר מהאוכלוסיה שעושה שימוש בסמארטפונים, אינטרנט מהיר בפריסה רחבה וחוקי פרטיות מחמירים. גורמים אלו הופכים את שוויץ לשוק מבוקש עבור שירותים דיגיטליים והיא מובילה בפיתוח טכנולוגיות חדשניות עבור הסמארטפון ושירותים דיגיטליים נוספים.

מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
Azerbaijan
אזרבייג'ן
994+
גאורגיה
גאורגיה
995+
אִיסלַנד
איסלנד
354+
בלרוס
בלארוס
375+
פורטוגל​
פורטוגל​
351+
מלטה
מלטה
356+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם