איי הבתולה האמריקאים

איך לחייג לאיי הבתולה האמריקאים?

קידומת: 1
קידומת לחיוג: 1 018
1
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
1
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג באיי הבתולה האמריקאים ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

איי הבתולה האמריקאים הינם קבוצת איים קאריביים המשתייכים לשלטון ארצות הברית. איים אלו שונים מתרבות החיים הסקרנית והבלתי נחה ששוררת בטריטוריה האמריקאית – זהו יעד תיירותי אופטימלי למטרות חקירה ומנוחה, אל מול לנופים מרהיבים ואוקיינוס כחול כתכלת. בכדי לחייג לאיי הבתולה האמריקאים, קיימים מספר פרטים אותם חשוב לדעת. במאמר זה נציג את כל שיש לדעת על תקשורת זו.

 

המדריך שלכם לשיחה לאיי הבתולה האמריקאים

איי הבתולה האמריקאים, הצפים על פני הים הקריבי המרהיב, הינם חפיפה מפתה של טבע פראי ונופש מרגיע. כאשר תתכנו שיחה עם מכרים, בני משפחה או שותפים עסקיים השוהים באיים אלו, חשוב שתעקבו אחר מספר הנחיות חשובות. תחילה, חשוב שתשתמשו בקוד החיוג הייחודי לאיים (+1-340), ניסיון לחייג לאיי הבתולה האמריקאים מבלי הזנת קוד החיוג המדיני שלהם תוביל לכישלון השיחה. לאחר מכן, הזינו את קוד המיקום הגיאוגרפי לפי העיר\העיזור איתו תתקשרו, כתבו את שאר הספרות ובצעו את השיחה המיוכלת.

 

לפני השיחה לאיי הבתולה האמריקאים – חשוב להקפיד

לפני השיחה לאיי הבתולה האמריקאים, חשוב להקפיד על הכנה נכונה, מלומדת ומספקת. וודאו כי קוד החיוג המדיני (+1-340) הוזן במלואו. לאחר מכן, ודאו כי קוד המיקוד הגאוגרפי, וכי שאר הספרות הוזנו גם הן כשורה. לבסוף, וודאו כי יש לכם גישה לנותנים (קליטה), כי אתם במקום בו תוכלו לשמוע את הצד השני, אפילו אם התקשורת תהיה תקולה, ולבסוף – חייגו לאיי הבתולה האמריקאים ונהלו את שיחתכם, ללא רבב .

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על איי הבתולה האמריקאים שלא ידעתם!

כפי שצויין לעיל, איי הבתולה האמריקאים הינם חבל איים מיוחד במינו. מעבר לתקשורת הייחודית שלהם, לספקי האינטרנט המרתקים שלהם ולתרבות הצבעונית שלהם, להלן מספר עובדות מעניינות שלא ידעתם על איי הבתולה האמריקאים:

 

תקשורת

  • תקשורת סלולארית מודרנית בשל חסדי ארצות הברית: באיי הבתולה האמריקאים, תקשורת סלולארית מתקדמת מתאפשרת באמצעות תשתיות תקשורתיות מודרניות. בכל זאת, איים אלו נתונים תחת חסדיהם של האמריקאים המתקדמים – ועל כן, התקשורת שבאיים הללו עומדת בסטנדרט בינלאומי. השוהים באיי הבתולה האמריקאים נהנים מתקשורת סלולארית מודרנית, מהירה ונגישה.
  • תשתיות התקשורת באיים: לאורך השנים, התפתחו תשתיות התקשורת הסלולאריות באיי הבתולה האמריקאים. התשתית המקורית באיים הונחה רק בשנות ה-90, אך מאז, תשתית זו עברה פיתוחים טכנולוגיים רבים. כיום, השוהים באי יכולים ליהנות מגלישה ברשתות 4G ו5G – הרשתות החדשניות והעדכניות ביותר הנגישות לחיים בעולם המודרני.

 

אינטרנט

  • חשיבות האינטרנט באיי הבתולה האמריקאים: היות והאיים נמצאים באמצע הים, ומרוחקים מיבשת מרכזית, חיבור לאינטרנט נחשב לחיוני ונדרש. יותר מ90% מהשוהים באיים משתמשים באינטרנט בכדי לתקשר עם השוהים הנוספים באיים, וכמו כן, למטרות תקשורתיות עם העולם שמעבר לים הטורקיז שמקיף אותם.
  • רשת האינטרנט ורשתות חברתיות: באיי הבתולה האמריקאים, רשתות חברתיות כמו Facebook, Instagram וTwitter הפכו לכלי חשוב לשיתוף חוויות ותמונות מנופש וממחייה יום יומית של אזרחי האיים, ושל האזרחים שמבקרים בהם. התמונות והסיפורים מהטיולים הופכים לפרסומות בהיבט התיירותי של האיים, ומשווקים את הערך המוסף שבהגעה לחופשה בהם.
  • תקשורת ואינטרנט ככלים למקרי חירום: התקשורת הסלולארית והאינטרנטית באיי הבתולה האמריקאים מהווה אמצעי חשוב למעקב אחר בקשות לעזרה במקרי חירום, ולטיפול בהן. בעקבות הסערה הטרופית "אירמה" שחוללה נזקים רבים באיים, המדינה פתחה את האפליקציה המקוונת "Emergency Home Repair Program" (תוכנית תיקון דחוף לבתים). אפליקציה זו מאפשרת לתושבים לפנות לשירותי העזרה השונים באמצעות הטכנולוגיה הסלולארית, ומקנה בפועל תמיכה בתהליכי שיקום ותחזוקה של האיים בצורה מהירה ויעילה.
מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
מקסיקו
מקסיקו
52+
קנדה
קנדה
1+
ארצות הברית
ארצות הברית
1+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם