ארצות הברית

איך לחייג לארצות הברית?

קידומת: 1
קידומת לחיוג: 1 018
1
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
1
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג בארצות הברית ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

אם אתם בישראל וצריכים להתקשר לארה"ב, חשוב לדעת איך לחייג נכון לחו"ל. שימו לב שטעות אחת בסדרת הספרות עלולה לגרום לכך שהשיחה שלך תופנה למספר הלא נכון, או אפילו לארץ אחרת לגמרי. לא רק שזה מתסכל, אלא שזה גם יכול לעלות לך זמן וכסף. לכן, חשוב לבדוק שוב את המספרים שהזנת לפני ביצוע השיחה.

מומלץ להקדיש מספר שניות נוספות כדי להבטיח שיש לך את מספר היעד, אזור העיר/אזור וקוד המדינה הנכונים, וכמובן גם את הקידמות של אקספון. נקיטת הצעדים שנציג בהמשך תסייע בחסיכת הטרחה של הצורך בחיוג חוזר למספר, או אפילו גרוע מכך, מביצוע שיחה בינלאומית לאדם הלא נכון.

אז איך עושים את זה נכון?

 כדי להתקשר מישראל לארה"ב, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לחייג את קוד הגישה הבינלאומי של אקספון, שהוא 018. לאחר מכן, יהיה עליך להזין את מספר היעד, העיר/אזור חיוג וקידומת המדינה.

לדוגמא, נניח שאתה רוצה להתקשר לחבר בניו יורק עם מספר הטלפון 123456789. כדי לבצע את השיחה מטלפון קווי או נייד, תזין את המספר 018 שזו הקידמות של אקספון, ולאחר מכן את קידומת מדינה (1) במקרה של ארצות הברית, ואז את העיר/אזור החיוג (646) לדוגמא, ולבסוף חייג 123456789. הנה דוגמה כיצד לבצע את השיחה ממכשיר נייד: 018164612345678, שימו לב שסדר הספרות משמאל לימין.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על ארצות הברית שלא ידעתם!

  • שיחת הטלפון הראשונה בוצעה מארה"ב

השיחה הראשונה אי פעם שנעשתה דרך טלפון בוצעה ב-10 במרץ 1876 על ידי אלכסנדר גרהם בל והתרחשה בבוסטון, מסצ'וסטס, ארה"ב. המילים המפורסמות של בל במהלך השיחה היו, "מר ווטסון, בוא הנה, אני רוצה לראות אותך". השיחה בוצעה על אב טיפוס של הטלפון, שעליו עבד בל כבר כמה שנים. הרגע ההיסטורי הזה סימן את תחילתו של עידן חדש של תקשורת, והטלפון הפך לכלי נפוץ והכרחי לצרכים אישיים ועסקיים במהרה.

 

  • ארצות הברית היא שיאנית השימוש בסמארטפונים

נכון לשנת 2023, בארה"ב יש את המספר הגדול ביותר של משתמשי סמארטפונים בעולם, עם למעלה מ-260 מיליון אנשים המחזיקים בסמארטפון. מה שאומר שכ-79% מהאוכלוסייה מחזיקה בסמארטפונים, כולל ילדים וקשישים. 

 

  • תקשורת האיימיל הומצאה בארצות הברית

האימייל הומצא ב-1971 על ידי מהנדס המחשבים האמריקאי ריי טומלינסון. טומלינסון בחר בסמל "@" כדי להפריד בין שם המשתמש לכתובת היעד, והשאר היסטוריה. הדואר האלקטרוני הפך במהרה לשיטת תקשורת בשימוש נרחב, והוא נותר כלי חשוב לתקשורת אישית ומקצועית כיום. למעשה, ההערכה היא שיותר מ-300 מיליארד מיילים נשלחים מדי יום.

 

  • החיבור הראשון לאינטרנט התרחש בארצות הברית

ההדגמה הפומבית הראשונה של האינטרנט הייתה בשנת 1969, כאשר שני מחשבים באוניברסיטת קליפורניה, לוס אנג'לס, חוברו באמצעות טכנולוגיה בשם ARPANET. גרסה מוקדמת זו של האינטרנט פותחה על ידי משרד ההגנה האמריקאי, והיא שימשה בעיקר למטרות מחקר צבאיות ומדעיות. עם הזמן, האינטרנט התרחב לכלול יותר ויותר משתמשים והפך לכלי התקשורת הפופולרי המוכר לנו כיום.

 

  • פייסבוק- הרשת החברתית הגדולה בעולם הומצאה בארה"ב

פייסבוק, שנוסדה בארה"ב ב-2004, היא רשת המדיה החברתית הגדולה בעולם עם למעלה מ-2.8 מיליארד משתמשים פעילים חודשיים. האתר נוצר בתחילה ככלי רשת חברתית לסטודנטים, אך הוא גדל במהירות וכלל אנשים מכל הגילאים והרקעים. כיום, פייסבוק היא פלטפורמת תקשורת ופרסום מרכזית, והיא שינתה את האופן בו אנו מתקשרים זה עם זה ועם עסקים.

ארצות הברית הייתה ועודנה מובילה בכל הקשור בטכנולוגיה ותקשורת, החל משיחת הטלפון הראשונה וחיבור האינטרנט הראשון, ועד פיתוח טכנולוגיות תקשורת מתקדמות על ידי חברות ענק כגון גוגל, מאטה, אמזון ועוד.

מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
מקסיקו
מקסיקו
52+
איי הבתולה האמריקאים
איי הבתולה האמריקאים
1+
קנדה
קנדה
1+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם