מקסיקו

איך לחייג למקסיקו?

קידומת: 52
קידומת לחיוג: 52 018
52
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
52
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג במקסיקו ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

מקסיקו, מדינה המעירה פניה למבקרים הרבים שמגיעים אליה, שוכנת ביבשת אמריקה הצפונית בנקודה הדרומית ביותר. החופים הכחולים של קנקון והנופים הקאריביים המהפנטים שבה הופכים אותה ליעד תיירותי אידאלי. בכדי לבצע תקשורת עם מדינה זו, יש להכיר תחילה מספר פרמטרים הרלוונטיים אליה – החל מקוד החיוג הייחודי לה (+52) ועד לכלי התקשורת העדכניים השונים שמיושמים בה.

 

המדריך שלכם לשיחה למקסיקו

בכדי לחייג למקסיקו, תצטרכו להקיש תחילה את קידומת החיוג הייחודית לה – +52 (מקביל לקידומת החיוג הישראלית שהיא +972). לאחר מכן, תיאלצו לברר את קוד החיוג האיזורי הייחודי ליעד השיחה (בישראל, קוד חיוג זה הינו +09, +03 וכו'). לאחר שתבררו ותזינו את הספרות הללו, תוסיפו את שאר הספרות למספר הטלפון ותבצעו את שיחתכם המיועדת. לפני ביצוע השיחה, האמנם, מומלץ להקפיד על מספר קוים מנחים.

 

לפני השיחה למקסיקו – חשוב להקפיד

בכדי להבטיח שהשיחה שלכם עם מקסיקו תעבור בצורה חלקה ויעילה, מומלץ לקחת בחשבון מספר נקודות. ראשית, וודאו כי הזנתם את כלל הפרמטרים הרלוונטיים לשיחה בצורה תקנית (קידומת מדינית, קוד חיוג איזורי, ספרות טלפון וכו'). לאחר מכן, וודאו כי הפרשי השעות מתואמים, וכי אתם לא מתקשרים בשעת לילה מאוחרת. לבסוף, בצעו את שיחתכם. עמידה בקוים מנחים אלו תחסוך לכם משאבים רבים שיבוזבזו בגין ביצוע שיחה לא מלומדת – במידה ואתם אינכם סגורים על פרמטר כלשהו, מומלץ לבצע בדיקה עם ספק הטלפון שלכם בישראל.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על מקסיקו שלא ידעתם!

כפי שצויין לעיל, מקסיקו היא מדינה מיוחדת במינה. מעבר לתקשורת הייחודית שלה, לספקי האינטרנט המרתקים שלה ולתרבות הצבעונית שלה, להלן מספר עובדות מעניינות שלא ידעתם על מקסיקו:

 

תקשורת

  • מונופול סלולרי: חברת הסלולר הגדולה ביותר במדינה – "טלסל" (“Telcel”) – הוקמה על ידי האיש העשיר ביותר במקסיקו – קרלוס סלים הלו. על כן, השליטה הבלתי נלאית שלה והשיעור הגבוה שלה בשוק הסלולארי במדינה מובילה למצב של מונופול ואי תחרות. מרבית משתמשי התקשורת במדינה צורכים את הנתונים שלהם מחברה זו.
  • קידמה סלולרית, כבר מפעם: מקסיקו הינה מדינה מובילה בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות בתחום התקשורת. היא הייתה מהמדינות הראשונות בעולם שהקימו ויישמו תשתיות תקשורת מסוג 5G – התשתיות המתקדמות ביותר בעולם כיום. על כן, הגלישה הסלולרית שבמקסיקו שומרת על תו תקן איכותי וזמין, ומאפשרת לתושבי ושוהי המדינה לנהל תקשורת בתוכה ומחוץ לה ללא רבב.
  • שימוש בסלולר על ידי מבקרים בביסוס יום יומי: המבקרים במקסיקו יכולים ליהנות מתמריצים וממבצעים רבים בעת השימוש בתקשורת סלולרית במדינה. רוב חברות הסלולר הגדולות במקסיקו מציעות גישה לתשתיות סלולריות מתקדמות, ועל כן, מבקריה נהנים משימוש מוקל ופשוט ברשת התקשורת הבין-לאומית. בעזרת השימוש בתקשורת הסלולרית, מבקרי המדינה יכולים ליהנות מתחבורה ציבורית, ניווט, שירותי השכרת כלי רכב ולינה ועוד, מבלי להבין את השפה המקורית או לסחוב איתם כסף מזומן בסביבה שבפוטנציאל יכולה להיות מדאיגה.

 

אינטרנט

  • אחוזי השימוש ברשת האינטרנט על ידי שוהי המדינה: במקסיקו, שיעור ניצול השימוש ברשת האינטרנטית עומד על אחוז עצום של מעל לכ-71%. יחסית למדינה שגובלת בדרום אמריקה ואינה מתקדמת כשכנה שלה מהצפון (ארה"ב), זהו אחוז שימוש מונמונטאלי ברשת האינטרנטית.
  • ניצול רשת האינטרנט לתקשורת עם העולם הגדול: היות ואחוזי השימוש ברשת האינטרנט במדינה עצום ביחס להתפתחותה, מין הראוי שמרבית תושביה יהיו בקשר קבוע עם העולם החיצון. הגישה לרשת האינטרנט במדינה מאפשרת תקשורת קבועה עם כלל קצוות העולם המודרני, בדרכים המוכרות לנו כתושבי מדינה מתקדמת טכנולוגית כמו ישראל.
מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
איי הבתולה האמריקאים
איי הבתולה האמריקאים
1+
קנדה
קנדה
1+
ארצות הברית
ארצות הברית
1+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם