קנדה

איך לחייג לקנדה?

קידומת: 1
קידומת לחיוג: 1 018
1
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
1
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג בקנדה ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

קנדה היא מדינה ענקית ביבשת אמריקה, היא ממוקמת צפונית לארצות הברית. קנדה פתחה את שעריה למהגרים רבים מרחבי העולם, וגם לישראלים שחיפשו לעלות באיכות חייהם. לכן לא מפתיע אם הגעתם לפה כי אתם צריכים לבצע שיחה בינלאומית לקנדה למשפחה או חברים שגרים שם, אך על מנת שהתהליך יצליח חיוני לדעת את הסדר הנכון לחיוג.

יש לשים לב כי טעות בחיוג לא נכון עלול להוביל להעברת השיחה  לאדם אחר או אפילו לארץ אחרת. זה יכול להיות מתסכל, וזה יכול גם לעלות לך זמן וכסף.

 

 אז מה עושים?

בודקים שוב את המספרים על הצג לפני לחיצה על כפתור השיחה. הקדשת מספר שניות נוספות כדי לוודא שיש לך את מספר היעד, קידומת העיר/אזור וקידומת המדינה הנכונים, כמו גם את קידומות חברת הטלפון, יכולה לחסוך לך את הטרחה של צורך לחייג שוב את המספר או לבצע שיחה בינלאומית אל האדם הלא נכון.

 

אז איך מתקשרים לקנדה בצורה נכונה? 

ראשית, עליך לדעת את קוד הגישה הבינלאומי של חברת הטלפון שלנו, הקוד של חברת אקספון הוא 018 ויש לחייגו בתחילה. לאחר מכן, עליך להזין את מספר היעד, קידומת העיר/אזור וקידומת המדינה. לדוגמה, אם אתה רוצה להתקשר לחבר בטורונטו, ומספר הטלפון שלו הוא 123456789, תחייגו את הקידומת של חברת הטלפונים שלך (018 עבור אקספון), ולאחר מכן את קידומת המדינה של קנדה (1), ולאחר מכן את העיר/ אזור אזור (416 עבור טורונטו, למשל), ולבסוף חייג את מספר היעד (123456789).

להלן דוגמה כיצד לבצע את השיחה ממכשיר נייד: 0181416123456789. חשוב לציין שסדר הספרות הוא משמאל לימין.

 

המלצה שלנו,

בדוק תמיד את המספרים שאתה מזין לפני ביצוע השיחה. אם יש לך ספקות, בדוק עם חברת הטלפון שלנו ובקש עזרה כדי להימנע מטעויות יקרות.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על קנדה שלא ידעתם!

עתבנו עבורכם עובדות מעניינות על קנדה הקשורות לתקשורת, אינטרנט וטלפונים ניידים לקטגוריות הבאות:

 

שימוש באינטרנט:

נכון לשנת 2023, בקנדה יש ​​אוכלוסייה של למעלה מ-38 מיליון איש, ולכ-95% מהקנדים יש גישה לאינטרנט.

הקנדי הממוצע מבלה יותר מ-4 שעות ביום בשימוש באינטרנט, שהוא אחד מהשיעורים הגבוהים בעולם.

קנדים משתמשים באינטרנט למטרות שונות, כגון מדיה חברתית, בידור, קניות מקוונות וגישה לחדשות ומידע.

 

שימוש בטלפון נייד:

לפי הסטטיסטיקה האחרונה, למעלה מ-80% מהקנדים מחזיקים בסמארטפון, ומספר זה צפוי לגדול בשנים הקרובות. הקנדי הממוצע מבלה יותר משעתיים ביום בשימוש בטלפון הנייד שלו, ומספר זה צפוי לעלות ככל שהסמארטפונים יהפכו למתקדמים ותכליתיים יותר.

קנדים משתמשים בטלפונים הניידים שלהם למגוון משימות, כולל העברת הודעות, מדיה חברתית, בנקאות מקוונת וגישה לחדשות ומידע.

 

תקשורת:

לקנדה יש ​​שתי שפות רשמיות, אנגלית וצרפתית, וקנדים רבים הם דו-לשוניים או רב-לשוניים.

במדינה יש אוכלוסייה מגוונת עם אנשים מרקעים תרבותיים ואתניות שונות. לקנדה יש ​​תעשיית תקשורת איתנה, וספקי הטלפונים הסלולריים הגדולים במדינה הם בל, רוג'רס וטלוס.

 

חדשנות:

לקנדה יש ​​מוניטין חזק של חדשנות בתעשיות הטכנולוגיה ובסלולר, עם חברות כמו BlackBerry, Shopify ו-OpenText שמקורן במדינה. קנדה השקיעה רבות בתשתית אינטרנט במהירות גבוהה, במיוחד באזורים כפריים ומרוחקים, כדי להבטיח שלכל הקנדים תהיה גישה לחיבורי אינטרנט אמינים ומהירים. ממשלת קנדה גם השיקה יוזמות לקידום חדשנות ומחקר בתעשיית התקשורת, כמו הקרן לחדשנות אסטרטגית ואסטרטגיית תשתית המחקר הדיגיטלית.

 

לסיכום, 

קנדה היא מדינה עם רמה גבוהה של שימוש באינטרנט ובטלפונים ניידים, אוכלוסייה מגוונת ומוניטין חזק של חדשנות בתעשיית הסלולר והאינטרנט. עובדות אלו מדגישות את חשיבות התקשורת והטכנולוגיה בחברה הקנדית ואת המחויבות של המדינה להבטיח שלכל הקנדים תהיה גישה לשירותי אינטרנט וטלפונים ניידים אמינים ומהירים.

מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
מקסיקו
מקסיקו
52+
איי הבתולה האמריקאים
איי הבתולה האמריקאים
1+
ארצות הברית
ארצות הברית
1+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם