אורגואווי

איך לחייג לאורוגוואי?

קידומת: 598
קידומת לחיוג: 598 018
598
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
598
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג באורוגוואי ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

במרכז אמריקה, על חופי האוקיינוס השקט, נמצאת אורוגוואי – מדינה קטנה במידותיה, אך גדולה ביופי הטבעי שבין גבולותיה ובתרבות העשירה והמגוונת של אזרחיה. בכדי לבצע תקשורת עם מדינת אורוגוואי, קיימים מספר תנאי סף עליהם צריך לשמור. החל מקוד החיוג המדיני שלה ועד לדרכי התקשרות אלטרנטיביות עם שוהי המדינה – במאמר זה נציג את כל שיש לדעת על חיוג לאורוגוואי.

 

המדריך שלכם לשיחה לאורוגוואי

ממגוון המדינות המרהיבות שנמצאות בדרום אמריקה, אורוגוואי מתנשאת כבלתי רגילה – תערובת אוטנטית של מודרניות מופלאה וטבע קסום. בכדי להתקשר למדינה זו, יש לשמור על מספר כללים. ראשית, יש להזין את קוד החיוג המדיני הייחודי של המדינה – 598+. בישראל, הקוד המקביל הינו +972. לאחר מכן, יש להזין את הקוד האיזור או העיר של מקבל השיחה. אצלנו בארץ, קוד זה הינו 09,04,077 וכד'. לאחר הזנת הפרמטרים הללו, יש לוודא כי הפרטים שהוזנו נכונים, ולבצע את השיחה.

 

לפני השיחה לאורוגוואי – חשוב להקפיד

לפני שתבצעו את השיחה לאורוגוואי, ישנן כמה נקודות שחשוב להכיר ולוודא. ראשית, יש לוודא כי קוד החיוג המדיני שהוזן (+598) הוזן בצורה נכונה. לאחר מכן, יש לבדוק שוב כי הקוד האיזורי וכלל הספרות שהוזנו לאחר מכן אינם שגויות גם כן. ביצוע של בדיקות אלו יחסוך לכם משאבים רבים בהיבטים של זמן וכסף, ועל כן, חשוב לבצען ללא הרף.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על אורוגוואי שלא ידעתם!

כפי שצויין לעיל, אורוגוואי היא מדינה מיוחדת במינה. מעבר לתקשורת הייחודית שלה, לספקי האינטרנט המרתקים שלה ולתרבות הצבעונית שלה, להלן מספר עובדות מעניינות שלא ידעתם על אורוגוואי:

 

תקשורת

  • ספקי תקשורת באורוגוואי: באורוגוואי קיימים שני ספקים מרכזיים לתקשורת סלולארית – “Antel” ו”Movistar”. מביניהם, “Antel” – חברת התקשורת הלאומית של אורוגוואי (המוכרת גם בשם "Ancel") הינה חברת התקשורת הראשונה והגדולה ביותר במדינה. היא פועלת גם כספקית שירותי תקשורת מהירה תחת השמות "Antel Fibra" ו”Antel-Data”. אל מול הציבור הרחב, החברה עוסקת בהקניית שירותים עם מרכזיות סביבתיות, תכניות לקידום חברתי ופרוייקטים לקידום טכנולוגי חדשני ומהפכני.
  • מדינה דיגיטלית: אורוגוואי מתייחסת אל עצמה כ"מדינה דיגיטלית", ועל כן, מקנה לתושביה אפשרויות תקשורת דיגיטליות חדשניות ופרודוקטיביות. תושבי מדינת אורגוואי נהנים מטכנולוגיות תקשורתיות מתקדמות, אינטרנט מהיר, תקשורת אופטימלית ועוד. אורוגוואי מזוהה כמדינה הקטנה ביותר באמריקה הלטינית שמספקת חיבור מהיר המחובר לתשתיות המהירות בעולם על פי האינדקס הגלובלי.
  • : ד

 

אינטרנט

  • נשים בתעשיית האינטרנט האורוגוואית: באורוגוואי, מספר גדול של נשים עוסקות בתחום הטכנולוגיה והתקשורת האינטרנטית. כחצי מנשים אלו פועולות בתחום פיתוח התוכנה ובתחומים טכנולוגיים שונים, ועל כן, תורמות לחדשנות ולצמיחה הטכנולוגית והתקשורית של המדינה. מהצד השני, התקשורת הדיגיטלית הפועלת במדינה מקנה הזדמנויות לנשים אורוגוואיות רבות להשפיע ולתרום לתחום הטכנולוגיה באופן משמעותי.
  • נגישות לאינטרנט, קידמה טכנולוגית: הגישה לרשת האינטרנט במדינת אורוגוואי הינה נפוצה ופופולארית. התשתיות האינטרנטיות במדינה פועלות דרך רשתות 4G ו5G המתקדמות, תוך שמירה על סיפוק קבוע של מהירויות גבוהות וגישה פתוחה לרשת המקוונת, מה שעוזר בהפצת מידעים לתקשורת ולגורמים חיצוניים שונים. 
  • שימוש באפליקציות תקשורתיות וברשתות חברתיות: בתור מדינה דיגיטלית, השימוש באפליקציות השונות וברשתות חברתיות במדינה ככלי תקשורתי הינו תכיף, סדיר והכרחי. רשתות חברתיות כמו Instagram, Facebook, Whatsapp, Twitter וכד' משמשות את כלל התעשיות במדינה – עסקיות ופרטיות – בניהול תקשורת קבועה ואופטימלית. כמו כן, כלים מקוונים שונים כמו Skype וZoom מאפשרים ניהול אינטרקציה מקוונת, מבלי להסתמך על תשתיות תקשורת מעבר לאינטרנטיות.
מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
ברזיל
ברזיל
55+
ארגנטינה
ארגנטינה
54+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם