ארגנטינה

איך לחייג לארגנטינה?

קידומת: 54
קידומת לחיוג: 54 018
54
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
54
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג בארגנטינה ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

ארגנטינה היא מדינה תוססת ומרתקת, ישראלים רבים מגיעים לארגנטינה לטיול אחרי צבא, וגם יהודים רבים מתגוררים במדינה. לכן סביר להניח שישראלים רבים יצטרכו לבצע שיחה בינלאומית לארגנטינה. בשביל לעשות זאת כמו שצריך חיוני לעקוב אחר רצף המספרים הנכון כדי למנוע סיבוכים או עמלות בלתי צפויות. הזנת ספרות שגויות עלולה להפנות את השיחה שלך לאדם הלא נכון או למדינה אחרת, ולגרום לתסכול ובזבוז זמן.

 

אז איך עושים את זה נכון?

כדי לבצע שיחה נכונה לארגנטינה, יש לבצע מספר שלבים. דבר ראשון, עליך לדעת את קוד הגישה הבינלאומי של חברת הטלפון של אקספון. קוד הגישה לשיחות בינלאומיות של אקספון הוא 018. לאחר מכן, עליך להזין את קידומת המדינה של ארגנטינה, שהוא 54. לאחר מכן, תצטרך להזין את קידומת העיר או האזור, אשר משתנה בהתאם המיקום שאליו אתה מתקשר.

לדוגמה, קידומת החיוג של בואנוס איירס היא 11, וקידומת החיוג של קורדובה היא 351. לבסוף, תצטרך לחייג את מספר היעד. אם מספר הטלפון של חברך הוא  123456789 והוא נמצא כרגע בבואנוס איירס, חייג את המספר המלא באופן הבא: 018541123456789.

 

מה חיוני לעשות לפני החיוג?

חיוני לאמת את המספרים שהזנת לפני ביצוע השיחה. בדיקה כפולה של מספר היעד, קידומת החיוג וקידומת המדינה יכולה לחסוך ממך צורך בחיוג חוזר למספר או ביצוע שיחה בינלאומית לאדם הלא נכון.

אם אינך בטוח לגבי התהליך או שיש לך ספקות, אתה תמיד יכול לפנות לאקספון במספר *018 והם ישמחו להציע עזרה ולדאוג שהשיחה תעבור ללא בעיות.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על ארגנטינה שלא ידעתם!

תקשורת בארגנטינה

  • אחוז גדול מהארגנטינאים משתמשים בוואטסאפ כפלטפורמת התקשורת העיקרית שלהם. למעשה מעל 85 אחוז מהתושבים בארגנטינה משתמשים בוואטסאפ כדי לתקשר עם חברים ובני משפחה, מה שהופך אותה לאפליקציית ההודעות הפופולרית ביותר במדינה.
  • ארגנטינה היא ביתם של אחת ממערכות הדואר הנרחבות בעולם, עם למעלה מ-7,500 סניפי דואר הפזורים ברחבי המדינה. שירות הדואר מנוהל על ידי Correo Argentino והוא פועל מאז 1854.

 

אינטרנט בארגנטינה

  • שימוש ברשת האינטרנט בארגנטינה הוא מן הגבוהים בדרום אמריקה ומציב אותה במקום מכובד גם מול העולם, כאשר לכ-70% מהאוכלוסייה יש גישה לאינטרנט. מספר זה צפוי להמשיך ולגדול בשנים הקרובות.
  • מהירות האינטרנט הממוצעת בארגנטינה היא כ-20 Mbps, מה שנחשב למהיר בהשוואה למדינות אחרות באזור של דרום אמריקה. עם זאת, אזורים מסוימים במדינה מהירות האינטרנט והגישה אליו מוגבלים ולא טובים דים.

 

מכשירים ניידים בארגנטינה

  • טלפונים ניידים בארגנטינה נמצאים בשימוש נרחב בכל שכבות האוכלוסייה במדינה, כאשר למעלה מ-80 אחוז מהארגנטינאים משתמשים בסמארטפונים , למעשה ארגנטינאים רבים מסתמכים על הטלפונים שלהם לפעילויות שונות ברשת כמו רכישת מוצרים.
  • מותגי הטלפונים הניידים הפופולריים ביותר בארגנטינה הם סמסונג ומוטורולה, המהווים למעלה מ-50% מנתח השוק. עם זאת, גם האייפון צובר פופולריות בשנים האחרונות, במיוחד בקרב הדור הצעיר והמבוסס יותר.

 

תקשורת בארגנטינה

ממשלת ארגנטינה משקיעה בפריסת פס רחב באזורים כפריים באמצעות תוכנית האינטרנט הפדרלית שלה. המטרה היא לספק גישה לאינטרנט ליותר מ-4 מיליון אנשים באזורים מרוחקים עד שנת 2024.

 

קניות באינטרנט

הקניות באינטרנט בארגנטינה הופכות להיות פופלריות יותר ויותר בשנים האחרונות, עם היקף שוק מוערך של יותר 18.1 מיליארד דולר בשנת 2022. קניות באינטרנט הפכו להיות אספקט משמעותי בכלכלת המדינה, כאשר צרכנים קונים הכל מבגדים ועד מצרכים באינטרנט.

 

לסיכום,

 לארגנטינה יש תשתית תקשורת מודרנית יחסית למדינות האזור כמו וונצאולה וברזיל, יחד עם שימוש נרחב באינטרנט וסלולר בכל שכבות האוכלוסיה. בשנים הקרובות שוק התקשורת צפוי ללכת ולגדול עוד בזכות שיפורים טכנולוגיים וקידום נרחב של תשתיות האינטרנט.

מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
אורגואווי
אורוגוואי
598+
ברזיל
ברזיל
55+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם